Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Znamy zwycięzców XIII Regionalnego Konkursu Plastycznego "Różanecznik urok i magia"

Utworzono dnia 10.05.2017
Czcionka:

W dniu 9.05.2017r. odbyło się rozstrzygnięcie XIII Regionalnego Konkursu Plastycznego „Różanecznik urok i magia”. Spośród 117 nadesłanych prac Jury nagrodziło 32 prace.

Lista laureatów:

I kategoria wiekowa– Przedszkolaki

I miejsce:

Hanna Grzesiak, 5 lat, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju „Leśne Skrzaty”

II miejsce:

Oliwia Dylik, 4 lata, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju „Leśne Skrzaty”

III miejsce:

Gabrysia Stankiewicz, 5 lat, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju „Leśne Skrzaty”

Wyróżnienie:

Zofia Ratman, 5 lat, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju „Leśne Skrzaty”

II kategoria wiekowa– klasy I-III Szkoły Podstawowej

I miejsce:

Martyna Szymkowiak, kl. II, MDK w Lublińcu

II miejsce:

Dawid Jaroń, kl. III, ZS w Kochanowicach

III miejsce:

Aleksandra Selwet, kl. III, Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach Letnisko

Wyróżnienie:

Amelia Gaudy, kl. III, Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Miedźnie

Kuba Kiedrzyn, kl. III, Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Miedźnie

III kategoria wiekowa– klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

I miejsce:

Wioletta Galiczak, kl. V, MDK w Lublińcu

Zofia Przyłas, kl. V, ZS im. Św. Edyty Stein w Lublińcu

II miejsce:

Maja Wolska, kl. IV, SP im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach

Simone Cieslik, kl. VI, SP nr.1 im. M. Konopnickiej w Lublińcu

Joanna Wąsik, kl. VI, SP nr.1 im. M. Konopnickiej w Lublińcu

III miejsce:

Zuzanna Kaczmarczyk, kl. VI, SP w Lubecku

Karol Monkos, kl.IV, SP nr.1 im. M. Konopnickiej w Lublińcu

Wyróżnienie:

Bartosz Lebioch, kl. VI, SP im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach

Sandra Kucia, kl. V, SP w Siedlcu Dużym

IV kategoria wiekowa – Gimnazjum

I miejsce:

Patrycja Susek, kl. III GIM, Gimnazjum w Lubecku

Nikola Zając, kl. II GIM, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kochanowicach

II miejsce:

Ewa Ziętek, kl. I GIM,  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Koziegłowach

III miejsce:

Wiktoria Grzybek, kl. II GIM, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Koziegłowach

Dominika Kaczmarczyk, kl. III GIM Gimnazjum w Lubecku

Wyróżnienie:

Emilia Zalas, kl. II GIM, Gimnazjum w Lubecku

VI kategoria wiekowa – Dorośli:

I miejsce:

Urszula Mazurek-Deska, nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Miedźnie

II miejsce:

Tomasz Bigielmajer, 37 lat, DPS Warsztaty Terapii Zajęciowej

Patrycja Ochman, 24 lata, DPS Warsztaty Terapii Zajęciowej

III miejsce:

Agata Ernt, 34 lata, DPS dla dorosłych im. Św. Brata Alberta w Poraju

Marzena Leletko, 47 lat, DPS dla dorosłych im. Św. Brata Alberta w Poraju

Wyróżnienie:

Bożena Kipka, 42 lata, DPS Warsztaty Terapii Zajęciowej

Anna Dudek, 49 lat, DPS Warsztaty Terapii Zajęciowej

Elżbieta Sikora, 47 lat, DPS dla dorosłych im. Św. Brata Alberta w Poraju

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 76

W tym miesiącu: 219

W poprzednim miesiącu: 370

Wszystkich: 14249