Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Konkurs na Ozdobę Wielkanocną rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 13.03.2018
Czcionka:

W dniu 13 marca odbyło sie rozstrzygnięcie X Regionalnego Konkursu Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną.

Zgłoszono na konkurs 86 prac plastycznych zgodnych z założeniami regulaminowymi. Komisja oceniająca miała trudne zadanie w wyłonieniu zwycięskich prac, gdyż ich poziom był wysoki. Oto laureaci konkursu:

W kategorii I - dzieci w wieku przedszkolnym:

I miejsce exe quo zajęli przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Kochanowicach: Julia Cierpioł lat 6 i Michał Cierpioł lat 4,5;

II miejsce exe quo : Jadwiga Gołek, lat 5, Samorządowe Przedszkole w Kochanowicach, opiekun Ewa Majczak; Maja Bollas, lat 6, Niepubliczne Przedszkole „Wyspa Szkrabów” z Lublińca

III miejsce exe quo: Monika Łupierz, lat 6, Samorządowe Przedszkole w Kochanowicach, opiekun: Jolanta Łupierz; Julia Kryś, lat 5, Niepubliczne Przedszkole „Wyspa szkrabów” z Lublińca Wyróżnienie: Grupa Szkraby, wiek 2,5 , Niepubliczne Przedszkole „Wyspa szkrabów” z Lublińca, opiekun: Anna Jelonek.

W kategorii II – uczniów klas I – III szkoły podstawowej:

I miejsce: praca zbiorowa klasy II z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kochcicach, opiekun: Ilona Gołek;

II miejsce: Fabian Suchy, klasa II, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kochcicach, opiekun: Ilona Gołek;

III miejsce: Piotr Spik, lat 7, klasa Ia, Zespół Szkół w Kochanowicach, opiekun: Anita Menzel ,

W kategorii III – uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej:

I miejsce – Zuzanna Burzyk, klasa VIa, Zespół Szkół w Kochanowicach, opiekun: Iwona Burzyk,

II miejsce – Nikola Majczak, klasa VIa, Zespół Szkół w Kochanowicach, opiekun Irena Droździok

III miejsce - Klaudia Styczyrz, klasa Vb, Lubockie, ul. Piaskowa 6,

W kategorii IV – uczniów klasy VI i VII szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum:

I miejsce: Emilia Machoń, kl. III gimnazjum, Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie, opiekun: Marzena Hucz, II miejsce: Karolina Kierat, kl. VII, Sieraków Śl., Gmina Ciasna; Agnieszka Styczyrz, kl. VIIa, Lubockie, ul. Piaskowa 6,

III miejsce exe quo: Kamila Majczak, l. 15, Zespół Szkół w Kochanowicach, opiekun: Katarzyna Góral Sandra Sikora, lat 15, Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Wyróżnienie: Marcin Duda, kl. III gimnazjum, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku, opiekun: Justyna Pawełka

Kategoria VI – osoby dorosłe:

I miejsce exequo podopieczni D. P. S. Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul Kochcicka 14, Lubiniec: Cezary Boszke, 50 lat, opiekun: Leszek Skibiński; Anna Dudek, 50 lat, opiekun: Joanna Łebek; Leon Samek, 61 lat, opiekun: Joanna Łebek; Rafał Otrembnik, 31 lat, opiekun: Leszek Skibiński; Krzysztof Dudkiewicz, lat 46, opiekun: Leszek Skibiński

II miejsce podopieczni D. P. S. Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul Kochcicka 14, Lubliniec: Tomasz Bigielmajer, lat 37, opiekun: Joanna Łebek; Rafał Szewczyk lat 29, opiekun: Joanna Łebek; Patrycja Ochman lat 25, opiekun: Joanna Łebek.

III miejsce podopieczni D. P. S. Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul Kochcicka 14, Lubliniec: Anna Halemba, 40 lat, opiekun Bożena Koza; Bożena Kipka, 44 lata, opiekun: Anna Florek.

Wyróżnienie: Danuta Skrodzka, lat 49, Lubliniec, ul. św. Anny Grażyna Zasada lat 49, D. P. S. Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul Kochcicka 14, Lubliniec, opiekun: Anna Szabelak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Wręczenie nagród odbedzie się 19 marca br. o godz. 16:00.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 42

W tym miesiącu: 98

W poprzednim miesiącu: 495

Wszystkich: 18410